Про компанію

     Компанія Graphite™   була створена у 2005 році як дистриб'ютор каталогу із понад 1000  фільмів, виробництва кіностудії зі світовим ім'ям "Киевнаукфільм", правопріємніцею якої є «Національна кинематека України».

     Ми зростаємо і розвиваємося, і на сьогодні наша компанія представляє продукцію більше 70-ти правовласників -  кіностудій, продюсерських центрів, телеканалів, незалежних виробників. Програми та фільми, представлені у нашому Каталозі, за роки роботи вийшли в ефір більше 200 телекомпаній України, Росії, Білорусії, Польщі, Німеччини, Франції; були реалізовані права показів у поїздах, літаках, VOD платформах,  були проведені комерційні і некомерційні покази ряду продукції на фестивалях, в учбових закладах ( школах, ВУЗів), музеях та ін.

    Ми працюємо зі всіма платформами мовлення, пропонуючи весь спектр прав для показів і використання продукції -  за вашим запитом ми готові надати доступний Каталог продукції для необхідної території і виду прав. Прямі договірні стосунки з компаніями-виробниками дають нам можливість застосовувати гнучку програмну і цінову політику. Зв'яжіться з нами, щоб отримати детальну інформацію і умови співпраці!