Послуги

Компанія GraphiTeпропонує наступні послуги: 

¤ каталог фільмів та програм для вирішення завдань телекомпаній всіх видів мовлення, а також у сфері new media (мобільні оператори, майданчики в мережі Інтернет та інші нові технологічні середовища). Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам і дотримуємося лояльної цінової політики.

¤ підбір, формування та здійснення закупівель  контенту відповідно до запитів програмних служб

Співпраця з кіностудіями, виробничими компаніями і незалежними продюсерами дозволяє нам ефективно формувати пропозиції для телеканалів з різною програмною політикою.

¤ правова підтримка і допомога

Юридичний супровід бізнеса на ринку теле - і кіноіндустрії, у сфері розваг та new media. Юридична підтримка при укладенні авторських договорів. Юридичний супровід договорів з кіно- телекомпаніями, рекламними агенціями. Юридична допомога у вирішенні конфліктів на всіх етапах виробництва та прокату аудіовізуальної продукції.

ВИРОБНИКАМ:

Ми запрошуємо до співпраці виробників аудіовізуального продукту!

¤ спільне виробництво 

Розглянемо пропозиції спільного виробництва аудіовізуального продукту незалежно від фази, в якій знаходитися проект. Наша компанія має досвід продажу прав на фільми, які знаходяться на стадії виробництва.

¤ придбання прав та телевізійна дистриб'юція готової продукції 

Від підписання договору комісії, агентського договору до повної покупки прав. Розглядаємо пропозиції на придбання прав на продукцію, що знаходиться на стадії виробництва.
Ми готові докласти всі наші зусилля, досвід, щоб фільми та програми, які Ви створюєте, успішніше знаходили глядача за допомогою всіх сучасних каналів дистрибуції, а правовласники отримали додатковий прибуток зі своїх творів.  З кожним правовласником, готовим до співпраці, ми укладаємо ліцензійний договір (зразок ліцензійного договору готові відправити на розгляд за запитом)  на право дистрибуції фільму/ програми, який  передбачає дистрибуцію невиключної ліцензії. Якщо у Вас є матеріал, який Ви хотіли б запропонувати нам для роботи, просимо Вас зв’язатись з нами.